V aplikaci najdete záložku Přehrávač v dolním menu uprostřed. Pokud zrovna přehráváte, bude svítit modře (jako na druhém obrázku).

Pokud si chcete audioknihu pustit, nejprve si na ni klikněte ve své knihovně a stáhněte ji. Jakmile je stažená (alespoň její část), můžete začít poslouchat. To uděláte stisknutím tlačítka poslouchej audioknihu (vlevo na obrázku modré) a audiokniha se začne přehrávat. V ten moment se modře rozsvítí ikonka přehrávače na spodní liště menu.

Pokud jste již audioknihu poslouchali na jiném zařízení, aplikace vás na to upozorní a nabídne vám možnost přehrávat od posledního místa poslechu.

Jakmile se spustí audiokniha, na přehrávač se dostanete stiskem ikonky Přehrávač na spodní liště menu.

 

V přehrávači máte dva módy zobrazeníklasický mód ovládání celou rukou a tzv. one-finger mód. Mezi módy přepínáte ikonkou vpravo nahoře (na obrázku vidíte, že ikonka má tvar ruky), případně i stisknutím tlačítka MENU, kde se vám objeví možnost změnit mód přehrávání.

„One finger mode“ (viz třetí obrázek) zvětší tlačítka pauzy a přetáčení – je vhodný v případě přehrávání v autě nebo za pochodu, rychleji a lépe se tak přehrávání ovládá. Nejsou při něm ale vidět tlačítka jako na obrázku.

V klasickém módu vidíte tlačítka na přepínání mezi kapitolami a mezi nimi je tlačítko na Záložky a tlačítko Časovače vypnutí. Pod prvním řádkem tlačítek vidíte další – na přetáčení zpět a zastavení/spuštění přehrávání.

Pokud v přehrávači kliknete na obrázek audioknihy, dostanete se zpět do Knihovny na její detail.

Na zamčené obrazovce jde přehrávač také ovládat – v případě aplikaci pro Android je možné že se nezobrazí v hlavním menu, ale dialogovém menu, které zobrazíte tahem prstu shora dolů.

Pokud chcete v aplikaci přetáčet zpět, použijte tlačítko vlevo dole. Čas posunutí je možný od 5 vteřin do 1 minuty a změníte si ho jednoduše v Nastavení.

 

Komentáře

  1. Pingback: Časovač vypnutí – Podpora Audiolibrix

  2. Pingback: Detail audioknihy z knihovny – Podpora Audiolibrix

  3. Pingback: Aplikace Audiolibrix – co všechno nabízí? – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *