Jak Audiolibrix PLUS používat?

Audiolibrix PLUS můžete používat pouze v naší mobilní aplikaci. Jakmile se do aplikace přihlásíte, vyzve vás, abyste zaregistrovali svoje zařízení pro poslech. Pokud aplikaci použíbáte na více zařízeních, PLUS vám půjde pouze na tomto jednom zaregistrovaném.

V záložce Katalog najdete všechny audioknihy dostupné na Audiolibrix. U miniatur audioknih můžete v katalogu vidět dvě ikonky. Pokud u audioknihy vidíte vpravo dole ikonku plusu, znamená to, že daná audiokniha je součástí nabídky PLUS.

Pokud chcete už v katalogu vyfiltrovat pouze ty, které jsou dostupné v nabídce PLUS, klikněte tady na tlačítko Použij rozšířené vyhledávání a následně zvolte možnost Obecné > Audiolibrix PLUS – Ano. V tu chvíli se vám vyfiltrují všechny audioknihy dostupné k poslouchání v rámci PLUSu. Viz:

Klikněte na vámi vybranou audioknihu, která je součástí nabídky PLUS. Do knihovny si ji přidáte pomocí tlačítka Přidej si do PLUSu. Chvilku počkejte, ve spodní části obrazovky uvidíte notifikace, že audiokniha byla přidána, aktualizuje se knihovna a jakmile je aktualizace dokončena, uvidíte rovnou i tlačítko Přejdi do knihovny. Tak se na audioknihu můžete podívat rovnou ve své Knihovně a odtud ji můžete stahovat a poslouchat. Viz postupně:

Potom už si jen stahujete a posloucháte audioknihy v PLUSu, dokud vám nevyprší limit. Všechny informace o vašem limitu a registrovaném zařízení najdete v aplikaci na záložce Účet > Nastavení.

Tady můžete upravit i upozornění o poslechu – abyste svůj limit nevyčerpali, pokud třeba posloucháte před spaním a aplikace by dál hrála, můžete si tu vybrat, po jak dlouhé době Vám aplikace přehrávání zastaví a upozorní Vás, jestli chcete pokračovat v poslechu. U tohoto upozornění může aplikace vibrovat, abyste věděli, proč se přehrávání zastavilo.

Pokud vyčerpáte limit poslechnutých hodin, aplikace zastaví vaše přehrávání a upozorní vás na toto. Na záložce Účet pak můžete vidět i to, kdy dojde k další platbě a tedy obnovení hodin na další měsíc. Pokud nechcete čekat, audioknihu si samozřejmě kdykoli můžete vyměnit za kredit nebo zakoupit.

Pokud vyčerpáte limit stažených minut, aplikace vás opět upozorní a umožní vám jít do správy paměti, kde si můžete už stažené audioknihy vymazat, abyste uvolnili místo pro další.

Pokud máte další dotazy k používání Audiolibrix PLUS, můžete mrknout na naše video, nebo nás neváhejte kontaktovat na office@audiolibrix.com.

Související články