Jak přejít z jedné varianty PLUSu na druhou?

Platíte variantu PLUSu 20 hodin a zjistili jste, že posloucháte více a hodilo by se Vám měsíčně poslouchat 100 hodin? Nebo naopak posloucháte méně a chtěli byste přejít na nižší variantu?

Přechod mezi variantami PLUS je možný pouze zrušením jedné varianty a aktivací té druhé.

Přejděte tedy do svého profilu – přes ikonu přihlašovacího panáčka vpravo nahoře na webu a vyberte možnost Tvůj profil.

Zobrazí se stránka a v sekci Audiolibrix PLUS kliknete na tlačítko Zrušit PLUS:

Zobrazí se stránka, zaškrtnete proč rušíte – „chci si pouze změnit balíček“ a volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko Zruš přeplatné PLUS:

Jakmile zrušíte PLUS, výhody z něj plynoucí mají stále platnost 30 dní od poslední platby. Pokud tedy například platíte vždy 5. den v měsíci a rozhodnete se zrušit PLUS 23. den v měsíci, s aktivací nové varianty PLUSu musíte počkat do 5. dne následujícího měsíce.

Nové členství můžete aktivovat v den, kdy doběhne PLUS. Konečné datum, kdy přístup skončí a tedy i můžete aktivovat novou variantu, najdete opět v sekci Tvůj profil – sekce Audiolibrix PLUS:

V den zániku PLUSu Vám přijde i email, kde najdete odkaz pro znovuobnovení PLUSu. Aktivovat vyšší nebo nižší variantu můžete také na stejné stránce, jako jste jej prve zrušili. Stačí tedy přejít opět do vašeho profilu – viz první obrázek v návodu a zde již uvidíte tlačítko Aktivovat PLUS:

Související články