Na svém profilu najdete všechny informace o svém účtu, které hledáte.

 1. Uživatelské údaje
  Tady si můžete změnit heslo ke svému účtu, oslovení a maily, které dostáváte. Svou e-mailovou adresu změnit sami nemůžete, jelikož je k ní vázán váš účet. My Vám ji nicméně změnit můžeme, stačí nás s dotazem kontaktovat.
 2. Affiliate program
  Máte vlastní webové stránky nebo blog? Můžete s námi vydělávat. Více informací najdete tady. V této části profilu potom najdete shrnující informace o stavu svého affiliate konta, vyplacené i nevyplacené odměny včetně možnosti požádat o vyplacení provize.
 3. Klub Audiolibrix
  Pokud máte aktivované členství v Klubu Audiolibrix, v této části svého profilu uvidíte svou variantu, aktivní slevu a počet využitých/nevyužitých kreditů. Zároveň si můžete zobrazit přehled členství, kde uvidíte informace o proběhlých a nadcházejících platbách a můžete si zde i vytisknouot doklad o zaplacení.Z této sekce máte samozřejmě také možnost členství zrušit.
 4. Doporučující program
  V této sekci najdete informace o doporučujícím programu – ten funguje v kombinaci s věrnostním systémem bodů a více se o něm dozvíte zde.
 5. Aktivita účtu
  V této části vidíte všechny své nákupy a můžete si k nim také vytisknout daňový doklad v sekci Přehled objednávek. V neposlední řadě si tu také můžete uplatnit poukaz, pokud jste si nějaký pořídili nebo ho obdrželi.
 6. Věrnostní program
  V této sekci najdete přehled svého věrnostního programu – počet bodů a všechny aktivity. A stejně tak i přehled o tom, za co body získáváte. Více se o věrnostním programu dozvíte tady >>
 7. Knihovna
  Pod těmito sekcemi a odkazy na Audiolibrix Manager a naše aplikace najdete rovnou i svou Knihovnu.

 

Komentáře

 1. Pingback: Dárkové poukazy – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *