Aby vám od nás neutekla žádná důležitá novinka, zasíláme emailem Newsletter – tedy email o tom, co je nového u Audiolibrix, jaké jsou v prodeji nové audioknihy, jaké pro vás máme akce. Nezahlcujeme však vaši emailovou schránku každý den, ba ani ob den. Newsletter s novinkami rozsíláme pouze každý čtvrtek. Kromě toho (například když se akce váže k významnému dni) posíláme občas i akční speciál.

Členové KLUBu Audiolibrix se mohou ve své emailové schránce těšit na weekendové menu, které rozesíláme, jeden víkend v měsíci.

I když nás to bude mrzet a vůbec to nedoporučujeme, je zcela na vás, zda se chcete odhlásit z těchto emailů. Stačí vyškrtnout Newsletter – viz návod níž.

Novinkou je možnost zaškrtnutí pole Speciální akce – toto pole určitě nezapomeňte zaškrtnout, aby vám neuniklo nic ze speciálních akčních nabídek, jako jsou oblíbené narozeniny Audiolibrix apod.

Další emaily od Audiolibrix, které ve své schránce najdete, jsou po různých transakcích, které na webu uděláte, proto jim také říkáme transakční emaily. Ty jsou však většinou velmi důležité – upozorňují Vás například na blížící se expiraci Vašich kreditů, na dokončenou objednávku apod. Ty se dělí na dva druhy – povinné, z jejichž odběru se odhlásit nelze a volitelné, které odebrat můžete.

A jak to tedy uděláte? Po přihlášení stisknete přihlašovací ikonu panáčka a z nabídky vyberete Tvůj profil.

Otevře se vám nová stránka, kde hned vlevo uvidíte Uživatelské údaje. U nich je šedé tlačítko Změna údajů. To stiskněte.

Na další stránce uvidíte položku Změna osobních údajů. V prvních řádcích můžete změnit Vaše jméno a přezdívku. Další kolonka je již pro zaškrtnutí Newsletteru a Speciální akce.

Na stránce níž uvidíte také možnosti výběru zaškrtnutí různých transakčních emailů. Vždy je i rozepsáno, čeho se email týká.

Nezapomeňte potvrdit volbu stisknutím modrého tlačítka Změň na konci stránky.

Odhlásit z odběru můžete také konkrétní druh emailů v patičče došlého emailu.

Tagged: