Hlavní menu vám nabízí základní orientaci na webu. Najdete v něm odkazy na audioknihy, dárkové poukazy, Klub Audiolibrix, Knihovnu, aplikace ke stahování a odkaz na Blog i kontakt na nás.

 

Když kliknete na položku Audioknihy, rozbalíte menu (viz obrázek výše), na kterém najdete jednotlivé kolekce i kategorie audioknih.

Pokud kliknete na položku výhodné nabídky, pod ní najdete nabídku Klubu Audiolibrix, nebo možnost zakoupit dárkové poukazy. Vše o Klubu Audiolibrix najdete tady a informace o dárkových poukazech najdete zde.

Přes hlavní menu se také dostanete do své Knihovny (odtud stahujete nebo posloucháte své zakoupené audioknihy). Všechny informace o Knihovně a stahování najdete zde.

 

Položka aplikace v hlavním menu vás dovede ke stažení našich aplikací – mobilní aplikace pro stahování a poslech audioknih na vašem mobilním zařízení a aplikace Audiolibrix Manager, jejíž pomocí jednoduše stahujete audioknihy na svůj počítač – návod najdete zde.

Další odkaz vás zavede na náš blog, kde můžete číst různé články na téma audioknih, knih, ale i témat s nimi spojených. Na blogu taktéž najdete odkaz na náš podcast o audioknižních novinkách, který točíme každých 14 dní a vychází vždy v pondělí.

V menu nakonec najdete i kontakt na nás, který můžete v případě potřeby využít. Ohledem zákaznické podpory pište na office@audiolibrix.com.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *