Hlavní menu

Hlavní menu vám nabízí základní orientaci na webu.

Najdete v něm odkazy na audioknihy, KLUB Audiolibrix, Podcasty ,Výhodné nabídky, Aplikace ke stahování a odkaz na Blog.

Když kliknete na položku Audioknihy, rozbalíte menu (viz obrázek níž), na kterém najdete jednotlivé kolekce i kategorie audioknih.

KLUB Audiolibrix je výhodné předplatné formou členství na naší webové stránce. Za měsíční poplatek v určité výši získáváte výhody při nákupu audioknih. Více o KLUBu zde.

Pod touto nabídkou najdete největší katalog českých a slovenských podcastů. Například i ten náš Audinovinky o audioknižních novinkách, který točíme každých 14 dní a vychází vždy v pondělí.

Pokud kliknete na položku výhodné nabídky, pod ní najdete možnost zakoupit dárkové poukazy. Dále Odměnu za doporučení, Audioblogy, které jsou pro členy našeho KLUBu Audiolibrix zdarma a možnost vložení kódu Audiokarty.

Položka aplikace v hlavním menu vás dovede ke stažení našich aplikací – mobilní aplikace pro stahování a poslech audioknih na vašem mobilním zařízení a aplikace Audiolibrix Manager, jejíž pomocí jednoduše stahujete audioknihy na svůj počítač – návod najdete zde. Pokud používáte k poslechu chytrý reproduktor Amazon Echo, najdete zde i Audioknižní skill pro Alexu.

Další odkaz vás zavede na náš blog, kde můžete číst různé články na téma audioknih, knih, ale i témat s nimi spojených.

Související články