Proto, abyste si mohli stáhnout jakoukoli knihu, se budete potřebovat registrovat. Registrace je nutná už jen kvůli zabránění šíření obsahu, přeci jen prodáváme digitální stopy. Ty jsou opatřeny vodotiskem, který nás i vydavatele chrání v případě nelegálního šíření.

Registrace je nutná i kvůli tomu, že Váš účet i Knihovna jsou vázány k Vaší e-mailové adrese – přihlašovací údaje používáte k přihlášení na webu přes počítač, telefon, při přihlášení do mobilní aplikace, Audiolibrix Manageru. Máte tak svůj účet (a s ním i zakoupené audioknihy) neustále dostupný, ať už se připojíte odkudkoli.

Registrace je jednoduchá a netrvá déle než jednu minutu. V pravém horním rohu vidíte ikonku uživatele s nápisem „nepřihlášený“. Kliknete na ni a zvolíte možnost Registruj se.

V následujícím kroku vyplňte všechny zmíněné údaje (e-mailovou adresu, heslo, zda chcete odebírat newsletter) a přes bezpečné připojení se registrujete.

Pro dokončení registrace je potřeba potvrdit Vaši e-mailovou adresu. Do Vaší schránky přijde náš potvrzovací e-mail, v nemž kliknete na tlačítko potvrzení registrace, případně zkopírujete do vyhledávací lišty odkaz.

A jste registrováni. Bez závazků. Ale můžete začít nakupovat!

Komentáře

 1. Frantik

  V nastavení osobních údajů | Změna osobních údajů, nebo změna hesla, nezahrnuje změnu e-mailové adresy. Jakým způsobem postupovat, pokud potřebuji změnit „jméno“ tedy e-mailovou adresu ? Děkuji.

  1. Petra Schultze Article Author

   Dobrý den,
   mailovou adresu Vám můžeme změnit jen my, protože je na ni vázán Váš účet a souvisí s tím další změny. Pošlu Vám informace na mail 🙂
   Zdravím,
   Petra Schultze
   za Audiolibrix