Platíte variantu členství Minimus a zjistili jste, že posloucháte více a hodilo by se Vám měsíčně dostávat dva kredity? Nebo naopak posloucháte méně a chtěli byste přejít z varianty Maximus na jeden kredit měsíčně?

Přechod mezi variantami členství je možný pouze zrušením jedné varianty a aktivací té druhé.

Přejděte tedy na stránku KLUBu Audiolibrix – přes ikonu přihlašovacího panáčka vpravo nahoře na webu a vyberte možnost KLUB Audiolibrix.

Na další stránce stikněte červené tlačítko Zrušit členství. Najdete ho pod jednou nebo pod druhou variantou členství – pod tou, kterou máte aktivní.

V dalším kroku zaškrtněte políčko Chci si pouze změnit typ členství a po té stiskněte šedé tlačítko – chci zrušit své členství.

Jakmile zrušíte členství, výhody z něj plynoucí mají stále platnost 30 dní od poslední platby. Pokud tedy například platíte vždy 5. den v měsíci a rozhodnete se zrušit členství 23. den v měsíci, s aktivací nové varianty členství musíte počkat do 5. dne následujícího měsíce.

Nové členství můžete aktivovat v den, kdy doběhne Vaše zrušené členství. Kdy přesně končí se dozvíte na stránce KLUBu Audiolibrix v zeleném poli.

V den zániku členství Vám přijde i email, kde najdete odkaz pro znovuobnovení členství. Aktivovat vyšší nebo nižší členství můžete také na stejné stránce, jako jste jej prve zrušili.

Touto změnou nepřijdete o žádné výhody – členství na sebe naváže. Kredity a věrnostní body vám zůstanou z původní varianty k dalšímu použití. Zakoupené audioknihy máte na svém účtu k opakovanému poslechu již napořád.