Jak se dostanu ke své audioknize?

Všechny své zakoupené audioknihy najdete vždy v sekci Knihovna. Jakmile projde platba na náš účet, audiokniha je automaticky přiřazena do vaší Knihovny.

Ke své Knihovně se dostanete po přihlášení po stisknutí přihlašovacího panáčka – rozbalí se vám nabídka a z ní vyberete Tvá knihovna. Více o Knihovně najdete zde.

Pokud se Vám stane, že se Vám v Knihovně neobjeví audioknihy, ale vidíte hlášení, že musíte zadat kód z potvrzovacího emailu, je potřeba důkladně prohledat Vaši mailovou schránku a nalézt email od Audiolibrix, který Vám přišel hned po registraci (prohledejte i složky spam, hromadné, promo). V tomto emailu buď můžete kliknout na potvrzovací odkaz, nebo z něj opíšete kód právě do políčka, které vidíte v Knihovně. V tu chvíli se Knihovna zpřístupní.

Nyní již nic nebrání stahování – můžete přímo z Knihovny na webu. Návod najdete zde.

Pokud chcete stahovat jednoduše a jedním kliknutím, použijte program Audiolibrix Manager. Informace o něm najdete tady.

Třetí možností je stahovat rovnou do svého mobilního zařízení přes aplikaci Audiolibrix. Jak nainstalovat aplikaci? Jak stahovat v aplikaci?

Pozn. Zaplatili jste za audioknihu a nevidíte ji v Knihovně? Pokud uběhly dva pracovní dny a audioknihu nemáte k dispozici, mohlo dojít ke komplikaci s platbou, v takovém případě se nám ozvěte a problém vyřešíme.

Související články