Vaše knihovna je to místo, kde najdete všechny své zakoupené audioknihy. Na webu najdete přímo v hlavním Menu odkaz Tvá knihovna. Tak se do ní dostanete.

Najdete v ní audioknihy v takovémto seznamu:

 

U každé audioknihy vidíte nejdřív obrázek, v dalším sloupci název s autory a interprety. Pod nimi vidíte své možnosti – audioknihu můžete poslouchat bez stažení rovnou online u nás na webu (v takovém případě se Vám přehrávání synchronizuje s tím v aplikaci a budete-li chtít v poslouchání pokračovat v aplikaci, přehrávač se Vás sám zeptá, jestli chcete pokračovat od místa, kde jste poslouchali naposledy – funguje to i obráceně).

Další možností je samozřejmě stažení audioknihy z detailu. Více o stahování z webu najdete zde.

Audioknihu si můžete prohlédnout v katalogu (pokud Vás zajímají nějaké informace) a zároveň na ni můžete napsat recenzi. Pokud máte audioknihu doposlouchanou, můžete ji jednak rovnou ohodnotit hvězdičkami (možnost vidíte na obrázku úplně vpravo). Naše hodnocení nabízí komplexnější pohled na audioknihu – můžete hodnotit příběh i interpretaci zvlášť a nakonec celkové hodnocení.

A pokud chcete (a my to samozřejmě podporujeme!), napište recenzi. A nenechte se zastrašit termínem „recenze“, zkrátka napište hodnocení audioknihy – Můžete se řídit hvězdičkovým hodnocením – jaký byl příběh? Jak se Vám líbila audiokniha celkově? Co říkáte na její namluvení, doprovodnou hudbu?

Za každou schválenou recenzi dostanete 130 věrnostních bodů (a můžete se dopracovat i k audioknize zdarma). Více informací tady.

Komentáře

  1. Pingback: Knihovna a její filtry – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *