Vaše knihovna je to místo, kde najdete všechny své zakoupené audioknihy. Na webu ji najdete přímo v hlavním Menu – vpravo nahoře na webu – odkaz Tvá knihovna.

Najdete v ní audioknihy v takovémto seznamu:

  1. U každé audioknihy vidíte nejdřív obrázek, vedle název s autory a interprety. Audioknihu si můžete také prohlédnout v katalogu (pokud Vás zajímají nějaké informace) – k tomu slouží modrý proklik pod autory a interprety.
  2. Uprostřed je prostor pro hodnocení a recenzi. Pokud máte audioknihu doposlouchanou, můžete ji jednak rovnou ohodnotit hvězdičkami. Naše hodnocení nabízí komplexnější pohled na audioknihu – můžete hodnotit příběh i interpretaci zvlášť a nakonec celkové hodnocení. A pokud chcete (a my to samozřejmě podporujeme!), napište recenzi. A nenechte se zastrašit termínem „recenze“, zkrátka napište hodnocení audioknihy – Můžete se řídit hvězdičkovým hodnocením – jaký byl příběh? Jak se Vám líbila audiokniha celkově? Co říkáte na její namluvení, doprovodnou hudbu? Za každou schválenou recenzi dostanete 130 věrnostních bodů (a můžete se dopracovat i k audioknize zdarma). Více informací tady.
  3. Vpravo vidíte své možnosti – audioknihu můžete poslouchat bez stažení rovnou online u nás na webu.

    V takovém případě se Vám přehrávání synchronizuje s tím v aplikaci a budete-li chtít v poslouchání pokračovat v aplikaci, přehrávač se Vás sám zeptá, jestli chcete pokračovat od místa, kde jste poslouchali naposledy – funguje to i obráceně. Další možností je samozřejmě stažení audioknihy z detailu. Více o stahování z webu najdete zde. Pokud jste audioknihu ještě nestáhli a neposlouchali, uvidíte u ní ještě třetí možnost – darovat audioknihu. Více o darování najdete zde.