Pokud chcete zaplatit členství v KLUBu Audiolibrix, stačí si vybrat jednu z nabízených metod. Při platbě kartou (kterou kvůli automatizaci doporučujeme) postupujete stejně, jako při platbě jednotlivých objednávek – návod najdete zde.

Novou možností platby je trvalý platební příkaz. V tom případě, že si tuto možnost zvolíte, nastavte si prosím datum vždy po měsíci, důležitý je variabilní symbol, který obsahuje Vaše zákaznické ID – to potřebujeme pro přiřazení platby. Bez řádného variabilního symbolu nemůžeme párovat Vaši platbu a tím pádem Vaše členství nebude aktivní.

Platbu zadávanou manuálně běžným příkazem nedoporučujeme – musíte si ohlídat den platby a je to pro vás větší starost. Platba musí dojít vždy po měsíci od té poslední – nemá přijít dříve ani později, jinak vám nebudou kredity přiřazeny.

Komentáře

 1. Marie Weinfurtová

  Včera jsem zadala trvalý příkaz na 199,- Kč měsíčně a čekám na odpověď, jestli si už můžu objednat za tuto cenu audioknihu. Zatím mě informace nepřišla.
  Děkuji za odpověď.

  Marie Weinfurtová

  1. Petra Schultze Article Author

   Dobrý den,
   pokud jste zadala příkaz včera, během dneška by peníze měly dorazit a členství se aktivovat. V tu chvíli Vám přijde i potvrzující mail s informací. Pohlídám to a pokud by se dnes peníze nepřiřadily, ozvu se Vám na e-mail 🙂

   Petra za Audiolibrix

 2. Pingback: Klub Audiolibrix – varianta Minimus – Podpora Audiolibrix

 3. Dana Pnčiarová

  Ja som si dnes 23.2. 2018 omylom zrušila členstvo. Dá sa obnoviť? 22. 2. 2018 mi prebehla aj platba, ale na účte sa mi zatiaľ nezobrazila. Ak sa členstvo nedá obnoviť, ako získam poslednú platbu späť?

  1. Petra Schultze Article Author

   Dobrý den, Dano,
   to členství se dá obnovit, napsala jsem Vám mail 🙂
   Petra za Audiolibrix