Jak zrušit členství v KLUBu Audiolibrix?

Pokud jste už členem KLUBu Audiolibrix a své členství chcete z nějakého důvodu zrušit, způsob je jednoduchý. Jděte na stránku KLUBu, kde jste si členství aktivovali.

Dostanete se tam přes ikonu přihlašovacího panáčka vpravo nahoře na webu. Z rozbalené nabídky vyberte KLUB Audiolibrix.

Pod vaší aktivní variantou členství uvidíte na stránce KLUBu červené tlačítko „zrušit členství“ (viz obrázek níže). Na to klikněte.

Zobrazí se vám ještě stránka (viz screen níže), kde potvrdíte, že zrušení členství myslíte vážně – pokud byste klikli na tlačítko omylem, můžete se v tomto kroku ještě vrátit zpět kliknutím na 1. Chci si ponechat výhody Klubu.
Pokud chcete opravdu zrušit členství, vyberte jeden z důvodů zrušení služby a klikněte na 2. Nechci výhody, chci zrušit členství. Tímto krokem bude vaše členství definitivně zrušeno.POZOR! Pokud platíte členství přes trvalý příkaz, musíte ještě sami manuálně zrušit platby v bance. V případě karty a Paypalu to není třeba. U Paypalu pouze doporučujeme zkontrolovat, že platba byla zrušena.

Zrušením členství nezmizí ani Vaše audioknihy, ani Vaše kredity, ani věrnostní body, které máte nasbírané. Pouze je potřeba si pohlídat expiraci kreditů – mají platnost 9 měsíců od připsání.

Pokud si budete chtít znovu členství v budoucnu aktivovat, žádný poblém. Provedete to na stejné stránce – KLUB Audiolibrix – viz první obrázek.

Související články