Pokud jste už členem Klubu Audiolibrix a své členství chcete z nějakého důvodu zrušit, způsob je jednoduchý. Jděte na stránku Klubu, kde jste si členství aktivovali. Pod Vaší aktivní variantou členství uvidíte možnost „zrušit členství“ (viz obrázek níže). Na tu klikněte a členství bude zrušeno.

POZOR! Pokud platíte členství přes PayPal nebo trvalý příkaz, musíte ještě sami manuálně zrušit platby. V případě karty to není třeba.

Komentáře

 1. Hana

  Dobrý den,

  snad jsem pochopila dobře podmínky členství, ale chtěla bych se raději zeptat na toto: pokud nebudu moci přesně v určitý den každého měsíce zaplatit poplatek 199 Kč (budu např. na dovolené), mohu členství zrušit a následně zase obnovit? A třeba opakovaně? A je nutné být členem několik měsíců za sebou (je určena nějaká minimální doba)?

  Děkuji moc za odpověď

  1. Petra Schultze Article Author

   DObrý den,
   členství bude aktivní, dokud budete platit ten pravidelný měsíční poplatek (nejlepší je zavést si trvalý příkaz, pokud ho aktivujete kartou, částka se bude odečítat automaticky sama do jeho zrušení). A ano, pokud platba nepřijde, členství se zruší. I Vy ho můžete zrušit, kdykoli, neexistuje žádná minimální dob. A opětná aktivace je možná také (jen po vypršení členství stávajícího, není možné aktivovat dvě souběžná členství).
   Kdybyste měla nějaké další dotazy, klidně pište na office@audiolibrix.com, nebo zavolejte (číslo je uprostřed stránky nahoře) a projdeme to společně 🙂
   Petra za Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *