Členství v Klubu Audiolibrix ve variantě Maximus pro Vás znamená následující:

  • automatická měsíční platba: 369 Kč
  • počet získaných kreditů: 2
  • sleva na nákup dalších audioknih: 15 %
  • on-line podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • informování o akcích a předplatném

Pokud si zvolíte členství v Klubu Audiolibrix ve variantě Minimus, měsíčně budete odvádět částku 369 korun, za níž Vám na účet vždy přibudou 2 kredity. Platba probíhá automaticky vždy po 30ti dnech, takže další kredity se Vám načítají vždy ve stejný den v měsíci. Jak probíhá platba členství v Klubu Audiolibrix?

Kredity využíváte na nákup audioknih – jedním kreditem zaplatíte vždy jednu audioknihu, ať už je její cena jakákoli. Kreditem můžete zaplatit přes 90% naší nabídky audioknih. Nemusíte je spotřebovat ihned – pokud zrovna nevíte, co poslouchat, nebo nestíháte, kredity Vám zůstávají po dobu následujícíh 9 měsíců. Jak postupovat při platbě kreditem?

Pokud jste už utratili kredity, ale chcete kupovat další audioknihy, volba je jednoduchá. Na nákup dalších audioknih máte slevu 15 %. Ta platí na všechny audioknihy v naší nabídce a aktivuje se automaticky. Dá se kombinovat se slevovými kódy. V případě dalších slev na audioknihy se ale nedá kombinovat.

Nestíháte poslouchat a spotřebovávat kredity? Členství můžete kdykoli zrušit. V tom případě se automatické platby zruší, ale získané kredity Vám zůstávají a stejně tak máte stále do uplynutí měsíční lhůty od poslední platby k dispozici slevu i ostatní výhody. Jak zrušit členství?

Nevíte si s něčím rady? Nevadí, jsme tu pro Vás. Můžete nás ve všední dny od 8 do 16:30 hodin kontaktovat v online chatu na našem webu, ve všední dny můžete kdykoli telefonovat na (+420) 22 888 6515 nebo (+421) 233 057 055, případně nám kdykoli od pondělí do neděle napište e-mail na support@audiolibrix.com, nebo office@audiolibrix.com a my se Vám pokusíme pomoci.

Komentáře

  1. Pingback: Dárkové poukazy – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *