Jak aktivuji Audiokartu? Mám už u vás účet.

  1. Pokud u nás máte účet, přejděte na náš web a přihlašte se ke svému účtu.

2. Pod vyhledávacím řádkem najdete sekci Výhodné nabídky. Když na ní kliknete, vyberete v menu Audiokarta:

3. Zobrazí se Vám stránka, kde vyplníte kód, který najdete po odstranění stíracího pole na druhé straně vaší audiokarty. Kód na stránku vyplňte a stiskněte tlačítko Ověř kód Audiokarty.

Pokud máte audiokartu, která obsahuje výběr z titulů, zobrazí se vám tento výběr s krátkým popisem jednotlivých audioknih. Pročtěte a rozmyslete si, který titul se vám líbí na stránce níž, po té v rozbalovací liště nahoře tuto audioknihu vyberte a klikněte na modré tlačítko Vybrat audioknihu. Výběr se pak už nedá změnit.

Pokud máte na audiokartě jen jeden titul, zobrazí se vám rovnou tyto další možnosti – viz bod 4.

4. Po ověření kódu nebo výběru titulu z možností se zobrazí dvě tlačítka:

– Můžete kliknout na Přidej do Knihovny, pak se vám audiokniha zapíše do vaší Knihovny a zde ji budete mít již navždy k dispozici i k opakovanému stažení s ostatními vašimi audioknihami, kdykoliv se přihlásíte k účtu Audiolibrix – tuto možnost doporučujeme! Díky ní například můžete poslouchat audioknihu i v aplikaci Audiolibrix.

– Můžete kliknout Stáhnout hned – tím se Vám audiokniha stáhne jako .zip soubor do počítače – zde však pozor – pokud tuto možnost použijete, budete pro příští stažení opět muset zadávat kód z Audiokarty a na toto stažení máte jen 3 pokusy. Audioknihu nebudete mít v Knihovně a nebudete ji tudíž moci poslouchat například v naší aplikaci Audiolibrix.

Jakmile audioknihu přidáte do Knihovny, můžete přejít do Knihovny nebo do aplikace Audiolibrix a můžete poslouchat :).
Jak se dostanu ke své audioknize?

Související články