KLUB Audiolibrix je výhodné předplatné formou členství na naší webové stránce. Za měsíční poplatek v určité výši – 149,- Kč / 5,49 € – první měsíc, dále 199,- Kč/ 7,49 € – verze Minimus; 369,- Kč/ 13,79 € – verze Maximus) získáváte výhody při nákupu audioknih.

Jaké to jsou výhody?

  • kredity na nákup audioknih (za 1 kredit koupíte 1 audioknihu dle Vašeho výběru z více než 8000 audioknih – tedy z více než 90 % naší nabídky)
  • slevu na nákup audioknih (pokud už nemáte kredity, můžete využít slevu 10 nebo 15 %)
  • on-line podpora 7 dní v týdnu
  • výměna 1-2 audioknih ročně
  • audioblogy přednostně a zadarmo
  • exkluzivní akce, předprodej a další výhodné nabídky – například Víkendové menu (3 audioknihy o víkendech se slevou až 50 %)

Hlavní výhodou členství KLUBu Audiolibrix je fakt, že můžete jakékoli bestsellery nakupovat už za 199,- Kč/ 7,49 €. Za měsíční platbu 199,- Kč/ 7,49 € obdržíte 1 kredit. Ten pak můžete použít na nákup jakékoliv audioknihy z více než 8000 audioknih – tedy z více než 90 % naší nabídky. Kredity nemusíte utrácet hned, mají platnost 9 měsíců od připsání.

Přihlásit se do KLUBu můžete tak, že po přihlášení ke svému účtu stisknete panáčka mezi košíkem a dalekohledem a vyberete z nabídky KLUB Audiolibrix.

Dostanete se tak na stránku, kde si vyberete typ členství a zeleným tlačítkem Aktivuj klub tuto volbu potvrdíte.

Dál vyberete platební metodu a po připsání první platby jste členy KLUBu.

KLUB Vás k ničemu neváže – členství můžete zrušit kdykoli, třeba i týden po jeho aktivaci. I po zrušení členství Vám plynou výhody po dobu 30 dní od aktivace a kredity na nákup audioknih Vám zůstávají 9 měsíců od připsání.

Další informace:

Verze KLUBu – Minimus, Maximus

Placení členství v KLUBu

Platba pomocí kreditu

Přechod mezi variantami KLUBu

Zrušení členství