Knihovna v aplikaci se synchronizuje s tou vaší webovou.

Uvidíte v ní své zakoupené audioknihy. A v šedém pruhu nad seznamem knih (pod ikonkou MENU) najdete možnosti Knihovny.

První vlevo vidíte filtry (ikona trychtýře), jako další můžete vybrat způsob, jakým se audioknihy budou v knihovně řadit (ikona šipky dolů), nakonec můžete nějakou vyhledat podle názvu (ikonka lupy).

Obsah své knihovny můžete filtrovat. Tuto možnost jsme přidali na základě žádosti zákazníků. Jakmile totiž nakoupíte více audioknih, mohly by se vám všechny plést. I proto jsme přiřadili možnost filtrů a tím pádem i to, jak se vám audioknihy zobrazují.

Co jsou to ty filtry? (ikona trychtýře)

Jako základní se vám v knihovně bude objevovat filtr „nedoposlouchané„, tím pádem uvidíte všechny nové audioknihy, které jste ještě nedoposlouchali. Jakmile ukončíte poslech audioknihy, automaticky bude patřit k filtru „doposlouchané“ a tím pádem se vám už v knihovně ukazovat nebude.

Na obrázku vidíte dostupné filtry. Mezi nimi je i filtr „všechny„, který vám zobrazí úplně všechny zakoupené (i ochutnané a archivované) audioknihy.

Pokud sami nechcete, aby vám nějaká audiokniha překážela mezi ostatními, můžete ji archivovat (v jejím detailu). Do archivu se vždy dostanete přes filtr archivované.

Jak audioknihy seřadit? (ikona šipky dolů)

Řadit můžete knihy podle názvu, data nákupu – od naposledy zakoupé, autora, interpreta, zbývajícího času a celkového času.