Knihovna v aplikaci se synchronizuje s tou vaší webovou.

Uvidíte v ní své zakoupené audioknihy. A v šedém pruhu nad seznamem knih (pod ikonkou MENU) najdete možnosti Knihovny.

První vlevo vidíte filtry, jako další můžete vybrat způsob, jakým se audioknihy budou v knihovně řadit, nakonec můžete nějakou vyhledat podle názvu (ikonka lupy).

Co jsou to ty filtry? 

Obsah své knihovny můžete filtrovat. Tuto možnost jsme přidali na základě žádosti zákazníků. Jakmile totiž nakoupíte více audioknih, mohly vy se vám všechny plést. I proto jsme přiřadili možnost filtrů a tím pádem i to, jak se vám audioknihy zobrazují.

Jako základní se vám v knihovně bude objevovat filtr „nedoposlouchané„, tím pádem uvidíte všechny nové audioknihy, které jste ještě nedoposlouchali. Jakmile ukončíte poslech audioknihy, automaticky bude patřit k filtru „doposlouchané“ a tím pádem se vám už v knihovně ukazovat nebude.

Na obrázku vidíte dostupné filtry. Mezi nimi je i filtr „všechny„, který vám zobrazí úplně všechny zakoupené (i ochutnané a archivované) audioknihy.

Pokud sami nechcete, aby vám nějaká audiokniha překážela mezi ostatními, můžete ji archivovat (v jejím detailu). Do archivu se vždy dostanete přes filtr archivované.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *