Členství v Klubu Audiolibrix ve variantě Minimus pro Vás znamená následující:

  • automatická měsíční platba: 199 Kč
  • počet získaných kreditů: 1
  • sleva na nákup dalších audioknih: 10 %
  • on-line podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • informování o akcích a předplatném

 

Pokud si zvolíte členství v Klubu Audiolibrix ve variantě Minimus, měsíčně budete odvádět částku 199 korun, za níž Vám na účet vždy přibude jeden kredit. Platba probíhá automaticky vždy po 30ti dnech, takže další kredit se Vám načítá vždy ve stejný den v měsíci. Jak probíhá platba členství v Klubu Audiolibrix?

Kredity využíváte na nákup audioknih – jedním kreditem zaplatíte vždy jednu audioknihu, ať už je její cena jakákoli. Kreditem můžete zaplatit přes 90% naší nabídky audioknih. Nemusíte je spotřebovat ihned – pokud zrovna nevíte, co poslouchat, nebo nestíháte, kredity Vám zůstávají po dobu následujícíh 9 měsíců. Jak postupovat při platbě kreditem?

Pokud jste už utratili kredit, ale chcete kupovat další audioknihy, volba je jednoduchá. Na nákup dalších audioknih máte slevu 10 %. Ta platí na všechny audioknihy v naší nabídce a aktivuje se automaticky. Tato sleva se dá kombinovat se slevovými kódy. V případě dalších slev na audioknihy se ale nedá kombinovat.

Nestíháte poslouchat a spotřebovávat kredity? Členství můžete kdykoli zrušit. V tom případě se automatické platby zruší, ale získané kredity Vám zůstávají a stejně tak máte stále do uplynutí měsíční lhůty od poslední platby k dispozici slevu i ostatní výhody. Jak zrušit členství?

Nevíte si s něčím rady? Nevadí, jsme tu pro Vás. Můžete nás ve všední dny od 8 do 18 hodin kontaktovat v online chatu na našem webu, ve všední dny můžete kdykoli telefonovat na (+420) 22 888 6515 nebo (+421) 233 057 055, případně nám kdykoli od pondělí do neděle napište e-mail na support@audiolibrix.com, nebo office@audiolibrix.com a my se Vám pokusíme pomoci.

 

Komentáře

  1. Pingback: Jak přejít z jedné varianty členství na druhou? – Pomoc a podpora

  2. Pingback: Co je to Klub Audiolibrix? – Pomoc a podpora

  3. Pingback: Dárkové poukazy – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *