Všechny audioknihy kredity bohužel zaplatit nejdou. Vše závisí na souhlasu vydavatele jednotlivých audioknih.

Více než 10.000 audioknih (tedy více než 90 % naší nabídky) ale součástí KLUBu je – a tyto audioknihy tedy lze pořídit za kredity. U miniatur audioknih uvidíte možnost platby penězi i kredity – vedle košíku je zobrazena cena v korunách (či eurech) a za lomítkem informace, že audioknihu můžete zakoupit za 1 kredit (viz obrázek napravo). Jak postupovat při platbě kreditem?


Pokud kredity na nákup dané audioknihy použít nelze, u miniatury audioknihy bude uvedena pouze cena (viz obrázek vlevo). Stejně tak tomu je i v jednotlivých detailech audioknih.

Pokud jste členem KLUBu Audiolibrix, stále máte výhodu navíc – na audioknihy, které nelze pořídit za kredity, máte v rámci členství slevu 10 či 15 %. I na takto zlevněné audioknihy můžete použít věrnostní body – díky kombinaci právě Klubové slevy a věrnostních bodů se i u nekreditových titulů můžete dostat na nejvýhodnější cenu na trhu.

Každý kredit má platnost 9 měsíců od připsání (270 dní). Datum expirace najdete ve svém profilu v sekci Klub Audiolibrix – Přehled členství. Datum expirace je skutečné datum vypršení platnosti kreditu – vyměnit jej za audioknihu je třeba před tímto datem.