Jak a za co získáváte věrnostní body?

Věrnostní program na webu Audiolibrix je systém přidělování bodů za různé činnosti a věrnost webu – tyto body potom můžete proměňovat za slevy či audioknihy. Informace o fungování programu najdete tady.

Jednotlivé body získáváte za následující úkony:

Hodnocení audioknihy – 20 bodů

Pokud jste si zakoupili audioknihu a po jejím dokončení ji chcete ohodnotit, hvězdičkové ohodnocení ve všech 3 kategoriích vám přinese 20 věrnostních bodů.

Recenze – 130 bodů

Krom šance ohodnotit hvězdičkami máte také možnost napsat recenzi. 130 bodů se Vám přičte za každou schválenou recenzi na audioknihu trvale zakoupenou v našem eshopu (netýká se audioknih poslouchaných v rámci PLUSu; za 0,-Kč; darovaných; získaných v soutěži; z audiokaret apod.), která obsahuje vyplněný nadpis i detail. Pro napsání recenze nemusíte být žurnalista, stačí sepsat své subjektivní dojmy – např. o ději, celkovém poselství, audio formátu… Více najdete v tomto článku.

Objednávka online – čím víc nakoupíš, tím víc získáš

Za každou zaplacenou objednávku teď získáš více bodů. Když třeba objednáš klasický bestseller, získáš hned 74 bodů.

Předplatné 6 měsíců – 550 bodů

Tyto body získáte, když nám přijde platba za členství v KLUBu Audiolibrix 6x za sebou. V případě dárkových poukazů (předplatného na 3 a 6 měsíců) se body nenačítají, poukaz je již sám o sobě výhodný.

Doporučení přátelům – 300 bodů

Pokud někdo zadá při registraci vaší e-mailovou adresu (vy jste mu náš obchod doporučili), při jeho prvním nákupu dostanete vy i on 300 věrnostních bodů (což platí, když i vy jste aktivní zákazník, tzn. máte na kontě alespoň jednu platbu).

Kolik jste za jakou činnost dostali věrnostních bodů můžete zjistit na svém profilu. Body se vám načítají automaticky. Zobrazují se ihned po kliknutí na ikonku uživatele (viz obrázek). Pokud na počet bodů kliknete, dostanete se na profil svého věrnostního programu, kde vidíte, kolik bodů a za co vám bylo přiděleno.

Uplatnit své věrnostní body můžete v Košíku. Návod, jak na to, najdete zde.

Dále Vás může zajímat

Knihovna (web)
Jak funguje náš věrnostní systém?

    Související články