Věrnostní program na webu Audiolibrix je systém přidělování bodů za různé činnosti a věrnost webu – tyto body potom můžete proměňovat za slevy či audioknihy. Informace o fungování programu najdete tady.

Jednotlivé body získáváte za následující úkony:

Hodnocení audioknihy – 20 bodů

Pokud jste si zakoupili audioknihu a po jejím dokončení ji chcete ohodnotit, hvězdičkové ohodnocení ve všech 3 kategoriích vám přinese 20 věrnostních bodů.

Recenze – 130 bodů

Krom šance ohodnotit hvězdičkami máte také možnost napsat recenzi. 130 bodů se Vám přičte za každou schválenou recenzi, která obsahuje vyplněný nadpis i detail. Pro napsání recenze nemusíte být žurnalista, stačí sepsat své dojmy – např. o ději, celkovém poselství, audio formátu… – a navíc z recenzí každý měsíc vybíráme tu nejlepší, jejíž autor obdrží audioknihu zdarma.

Objednávka online – až 150 bodů

Za každou objednávku získáváte body – těch může být až 150, v závislosti na ceně objednávky.

Objednávka 3 a více audioknh – 100 bodů

Pokud objednáte 3 nebo více audioknih a platíte penězi (tedy ne kredity), dostanete 100 bodů.

Předplatné 6 měsíců – 550 bodů

Tyto body získáte, když nám přijde platba za členství v Klubu Audiolibrix 6x za sebou. V případě dárkových poukazů (předplatného na 6 měsíců) se body také načtou po šestém měsíci.

Doporučení přátelům – 300 bodů

Pokud někdo zadá při registraci Vaší e-mailovou adresu (Vy jste mu náš obchod doporučili), při jeho prvním nákupu dostanete Vy i on 300 věrnostních bodů (což platí, když i Vy jste aktivní zákazník, tzn. máte na kontě alespoň jednu platbu).

Komentáře

  1. Pingback: Knihovna (web) – Podpora Audiolibrix

  2. Pingback: Jak funguje náš věrnostní systém? – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *