Jak změnit platbu členství?

Vypršela Vám platnost platební karty, potřebujete metodu platby změnit nebo chcete přejít z varianty členství Minimus na Maximus v KLUBu Audiolibrix a naopak ? Tady najdete informace o tom, jak změnu provést.

Z důvodu bezpečnosti na straně platebního operátora bohužel nejde změnit variantu platby členství ani platební kartu za běhu členství.

Jediným způsobem je přerušit stávající členství a den po té, kdy toto členství vyprší, aktivovat nové – s novou platební kartou nebo v nové variantě.

Při zrušení členství nepřijdete o kredity, body ani audioknihy, které máte na svém účtě.

Jak na přerušení členství?

Stačí, když kliknete na přihlašovací ikonu panáčka mezi košíkem a dalekohledem a vyberete možnost KLUB Audiolibrix.

Otevře se Vám nová stránka, ve které stisknete červené tlačítko zrušit členství u varianty, kterou máte aktivní.

Na následující stránce vyberete jako důvod zrušení změnu typu členství (nebo v případě změny platební karty – Jiný důvod) a potom už jen kliknete na tlačítko chci zrušit své členství:

Tím se členství přeruší, ale bude ještě dobíhat jeho platnost – měsíc od poslední platby. Z našeho webu Vám druhý den po doběhnutí členství přijde e-mail s informací o přerušení členství. V něm najdete link na novou aktivaci.

Stačí, když kliknete na link, nebo půjdete na náš web do sekce KLUB Audiolibrix (viz 1. obr.) nebo svého profilu.

Členství si aktivujete jako předtím, za použití nové platební karty nebo v nové variantě. Zadáte platební údaje, aktivujete a máte zase aktivní členství.

Pokud máte vypršelou platnost platební karty, nemusíte členství rušit – zruší se automaticky samo jakmile nepřijde platba. Následující den po zrušení stačí aktivovat členství znovu – proklikem na link z emailu o zrušení, nebo ve vašem účtu v sekci Klub Audiolibrix.

Související články