Audiolibrix Manager (stahování na PC)

Stahování na počítač Vám ulehčuje náš bezplatný program – Audiolibrix Manager. Je dostupný pro Windows, MacOS i Linux. Stačí si jen vybrat Vám vyhovující variantu a kliknout na „stáhnout“. Po stažení program instalujte (instalace je velice jednoduchá – spustíte program, kliknete na „Instalovat“ a následně na „dokončit“ – a máte hovoto).

alx manager prihlaseniPotom program spusťte. Při prvním zapnutí po Vás bude požadovat přihlašovací údaje. Vyplňte ty, které máte u nás na webu, tak máte přístup do své Knihovny.

Pod tlačítkem Přihlásit se uvidíte dvě položky nastavení, které si musíte vybrat ještě před přihlášením.

  1. zvolte si jazyk, ve kterém se program spustí
  2. zvolte si cílovou složku, kam se Vaše audioknihy budou ukládat

 

alx manager knihovnaJakmile se přihlásíte, ukáže se Vám obsah vaší knihovny. Stahování audioknih už je potom tak lehké. Jak vidíte na obrázku, stačí kliknout na „stáhnout audioknihu“ a program začne stahovat. V tu chvíli se audiokniha objeví na spodní liště programu spolu s ostatními stahovanými audioknihami. Můžete nechat stahovat klidně dvacet audioknih najednou, program si s tím poradí, seřadí je a postupně je všechny stáhne.

Jak vidíte u druhé audioknihy, máte i možnost stahování pozastavit. Jakmile je stahování dokončeno, u audioknihy se objeví nápis Staženo a najdete ji ve složce, kterou jste si sami zvolili. Nebude to „zazipovaný soubor“, takže nemusíte mít starosti s jeho otevíráním. Do složky se můžete dostat rovnou přes program, stačí kliknout na „otevřít složku“.

 

Dále Vás může zajímat

Stahování z webu (detailu audioknihy)
Jak se dostanu ke své audioknize?

Související články