Dárkové poukazy

Pokud chcete pořídit audioknihy svým blízkým, můžete. V naší nabídce k tomuto účelu najdete dárkové poukazy. Obdarovat můžete samozřejmě i sebe.

Dárkovým poukazem darujete členství v KLUBu Audiolibrix (předplatné) v jedné z variant na daný počet měsíců. Varianty členství jsou dvě – Minimus a Maximus (tedy jeden nebo dva kredity měsíčně). S tím souvisí i další výhody KLUBu Audiolibrix – sleva 10-15 % na všechny tituly, online podpora, možnost výměny nechtěného titulu. Na poukazy se nevztahuje pouze výhoda připsání 550 věrnostních bodů za půl roku trvající členství – ta je k dispozici pouze s členství placeným na měsíční bázy. Více o výhodách KLUBu Audiolibrix najdete zde.

Pokud byste chtěli darovat konkrétní audioknihu, i tuto možnost nabízíme. Jak zakoupit konkrétní audioknihu jako dárek najdete zde.

Jaké poukazy nabízíme?

Hodnota poukazů v Eurech:

V Kč je cena poukazů následující:

Vybíráte si ze tří variant dárkových poukazů – členství Minimus na tři měsíce, členství Maximus na 3 a na 6 měsíců.

Poukazy se nedají slučovat – v jednu chvíli můžete aktivovat vždy jen jeden a pokud jich aktivujete více, druhý poukaz bude znamenat prodloužení toho stávajícího. Máte-li tedy aktivovaný poukaz na tři měsíce a aktivujete ve stejný měsíc druhý poukaz na tři měsíce, neznamená to znásobení počtu kreditů na tři měsíce, ale druhý poukaz začne platit v moment, kdy vyprší první. Budete tedy mít členství na 6 měsíců.

Máte-li aktivní členství v KLUBu Audiolibrix, to se aktivací poukazu přeruší.

Jak poukaz pořídit? 

  1. Na stránce dárkových poukazů vyberete variantu poukazu (zaškrtnutím daného políčka).
  2. Níže zadáte e-mail (svůj nebo obdarovaného – přijde na něj poukaz)
  3. Níže vyberete způsob platby (převodem, kartou, přes Paypal)
  4. Stisknete tlačíko „koupit dárkový poukaz“
  5. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete platbu.
  6. Na e-mail Vám po proběhnutí platby přijde poukaz i s pdf souborem, který si můžete vytisknout a darovat.

Jak dárkový poukaz uplatnit? 

Na stejné stránce jako dárkové poukazy najdete hned nahoře odkaz na zadání kódu (viz první obrázek výše). Jakmile kód zadáte, členství/poukaz se vám aktivuje.

Pokud ještě nejste registrovaným uživatelem, kód můžete zadat přímo při registraci do políčka „Dostal jsi dárkový poukaz?“.

Odkaz na vložení kódu najdete i přímo ve svém Profilu.

Dále Vás může zajímat

Hlavní menu

Související články