Pokud si chcete přetáhnout audioknihu na USB klíč, potřebujete ji mít staženou. Návod na stažení na PC a přes Audiolibrix Manager už máte.

Teď vám stačí otevřít složku, kam se audiokniha stáhla. Při stahování přes prohlížeč to budou Stažené soubory/Downloads a při stahování přes Audiolibrix Manager jde o složku Hudba.

Otevřete si složku Hudba nebo Stažené a vložte do počítače USB klíč. Potom si otevřete složku toho USB (většinou vyskočí možnost automaticky). Ve složce s audioknihou ji najděte – pozor, pokud jste stahovali .zip soubor, ten by vám s USB nešel přehrávat. Nejdříve musíte audioknihu rozzipovat.

Máte dvě možnosti, buď pravým tlačítkem myši kliknete na složku audioknihy a zvolíte možnost kopírovat. Potom si otevřete složku svého úložiště a v prostoru kliknete pravým tlačítkem a zvolíte možnost „Vložit“. Pak se vám už audiokniha přetahuje.

Druhou možností je soubory přetáhnout. Klikněte na ně levým tlačítkem ve složce Hudba/Stažené a tlačítko podržte. Přetáhněte je do složky úložitště a potom se vám tam překopírují.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *