Pokud v Knihovně aplikace kliknete na danou audioknihu, zobrazíte její detail. V detailu máte tři hlavní záložky (vidíte nahoře) – Info, Soubor a Záložky.

V sekci Info vidíte obrázek audioknihy a vedle něj informace, mezi nimiž můžete přepínat zobrazenými šipkami. Najdete tu:
a) kolik máte z audioknihy staženo na poslech
b) kolik vám zbývá do konce audioknihy
c) kolik už jste z audioknihy slyšeli
d) kolik máte z audioknihy staženo celkem

Říkáte si, že body a) a d) zní podobně? Jde o to, že d) vám ukazuje staženou část včetně toho, kolik jste už poslechli, kdežto a) ukazuje, kolik ještě máte staženo na poslouchání. Tím pádem vám pomáhá se orientovat, pokud si kvůli prostoru na telefonu třeba stahujete audioknihu po kouscích.

Progres vám ukazuje i „progress bar“ hned pod obrázkem, na kterém vidíte šedou linii celkové délky audioknihy, na které se ukáže zeleně stažená část a modře vyslechnutá část.

Pod „progress bar“ najdete tlačítka na akce s audioknihou – liší se podle toho, jestli ji máte staženou či ne (v případě nestažené vidíte jen tlačítko poslouchej a stáhni).

Na obrázku vidíte tlačítko Poslouchej audioknihu, kterým zahájíte poslech. Tlačítko stáhni audioknihu, kterým zahájíte/ukončíte stahování. Potom tlačítko na vymazání celé audioknihy (pokud už máte poslechnuto a chcete šetřit prostor), případně jen doposlouchané části, v tom případě aplikace smaže ze zařízení všechny dokončené poslechnuté soubory.

V detailu audioknihy dál vidíte možnost audioknihu hodnotit. Pokud jste audioknihu doposlechli, můžete ji ohodnotit hvězdičkami a rovnou na ni i napsat recenzi. Za každé hodnocení získáváte 20 věrnostních bodů a za každou schválenou recenzi získáte 130 věrnostních bodů. O věrnostním systému najdete informace tady.

Pokud se vám audiokniha líbila, můžete ji doporučit (např mailem) a sdílet doporučení na sociálních sítích. V detailu najdete tlačítko „Sdílej s přáteli“.

Další nabídkou je audioknihu archivovat, nebo označit jako doposlouchanou. To souvisí s filtry, více informací najdete zde.

A v neposlední řadě si v tomto detailu můžete zobrazit detail audioknihy v našem katalogu, kde uvidíte více informací o její délce, tvůrcích atd.

 

 

Komentáře

  1. Pingback: Mazání audioknih a správa paměti – Podpora Audiolibrix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *