Pokud v Knihovně aplikace kliknete na danou audioknihu, zobrazíte její detail.

Karta Info

V detailu máte tři hlavní záložky (vidíte nahoře) – Info, Soubor a Záložky.

V sekci Info vidíte obrázek audioknihy a vedle něj informace, mezi nimiž můžete přepínat zobrazenými šipkami. Najdete tu:
a) kolik máte z audioknihy staženo na poslech
b) kolik vám zbývá do konce audioknihy
c) kolik už jste z audioknihy slyšeli
d) kolik máte z audioknihy staženo celkem

Říkáte si, že body a) a d) zní podobně? Jde o to, že d) vám ukazuje staženou část včetně toho, kolik jste už poslechli, kdežto a) ukazuje, kolik ještě máte staženo na poslouchání. Tím pádem vám pomáhá se orientovat, pokud si kvůli prostoru na telefonu třeba stahujete audioknihu po kouscích.

Progres vám ukazuje i „progress bar“ hned pod obrázkem, na kterém vidíte šedou linii celkové délky audioknihy, na které se ukáže zeleně stažená část a modře vyslechnutá část.

Pod „progress bar“ najdete tlačítka na akce s audioknihou – liší se podle toho, jestli ji máte staženou či ne (v případě nestažené vidíte jen tlačítko poslouchej a stáhni).

Na obrázku vidíte tlačítko poslouchej audioknihu, kterým zahájíte poslech. Tlačítko stáhni audioknihu, kterým zahájíte/ukončíte stahování. Potom tlačítko na vymazání celé audioknihy (pokud už máte poslechnuto a chcete šetřit prostor), případně jen doposlouchané části, v tom případě aplikace smaže ze zařízení všechny dokončené poslechnuté soubory.

Pokud sjedete níž na detailu, uvidíte krátký popis audioknihy a pokud Vám nebude stačit, i možnost zjisti více v katalogu.

Další tlačítko umožňuje audioknihu hodnotit. Pokud jste audioknihu doposlechli, můžete ji ohodnotit hvězdičkami a rovnou na ni i napsat recenzi. Za každé hodnocení získáváte 20 věrnostních bodů a za každou schválenou recenzi získáte 130 věrnostních bodů. O věrnostním systému najdete informace tady.

Pokud se vám audiokniha líbila, můžete ji doporučit (např. mailem) a sdílet doporučení na sociálních sítích. V detailu najdete tlačítko „Sdílej s přáteli„.

Další nabídkou je schovat audioknihu do archivu, nebo označit jako doposlouchanou. To souvisí s filtry, více informací najdete zde.

Karta Soubory

Pokud Vás zajímají kapitoly, přejděte na kartu soubory. Zde si můžete kapitoly projít.

Karta Záložky

Jestli si rádi děláte do audioknihy poznámky, ke kterým se pak rádi vracíte, bude Vás ještě zajímat karta záložky, kde se Vám zobrazí, co jste si při přehrávání uložili.